تماسرزرو

آژانس مسافرتی رایا پرواز


شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری رایاپرواز با مجوز بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری و مجوز بند ب از سازمان میراث فرهنگی از سال 1388 شروع به کار کرد.
مجموعه رایاپرواز با در اختیار داشتن پرسنل حرفه ای و مجرب همواره تلاش خود را بر ارائه هر چه بهتر خدمات گردشگری گذاشته است و افتخار این را دارد که به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات گردشگری به صورت آنلاین در استان خوزستان باشد.
آژانس مسافرتی رایا پرواز سالهاست که در زمینه ی گردش های گروهی فعالیت می کند و با اجرای تورهای گردشگری متنوع به اقصی نقاط جهان، سهم بزرگی را از انتقال فرهنگ گردشگری به خود اختصاص داده است. باید توجه داشته باشیم که امروزه از این حرکت با واژه ی «صنعت» نام برده می شود که نشانگر اعتبار و اهمیت این حرفه در تمام دنیا است .
آژانس رایا پرواز خدمات متنوعی در زمینه ی تورهای خروجی، ورودی، رزرو هتل در سراسر جهان با استفاده از پیشرفته ترین سیستم ها، همکاری با آژانس های بزرگ و معتبر دنیا، استفاده از هتل های عالی در مناسب ترین نقاط هر شهر و داشتن بیش از ده ها همکار کارآزموده ی تمام وقت، همچنین همکاری راهنمایان کارآزموده ی فرهیخته با بیشترین اطلاعات و دانسته ها، همواره به دنبال تنوع، نوآوری و پویایی بوده و بیشترین توجه را به بار فرهنگی تورها داشته است.

آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری رایا پرواز

dc_divider5_white

دارای مجوز  بند الف از سازمان هواپیمایی کشوری و مجوز بند ب از سازمان میراث فرهنگی